OŠETŘENÍ PLETI KOSMETIKOU ALCINA

 Zdravá a krásná plet´ umocňuje celkový vzhled a podtrhuje osobnost každé ženy.

Značka ALCINA má více než stoletou tradici a nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů. Při výběru surovin je kladen důraz na čistotu jednotlivých substancí - veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány a vzájemně harmonicky sladěny. ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další. 

Čištění pleti

Důkladné čištění a odstraňování odumřelých kožních buněk je přínosem pro každou pleť, bez ohledu na její druh: plet´ mladá, se zvýšenou tvorbou kožního mazu, také plet´ zralá, kdy je cyklus obnovy kožních buněk delší. Všechny tyto faktory způsobuji zhoršení funkce a vzhledu pokožky. V důsledku silnější vrstvy odumřelých buněk, pokožka nedýchá správně, stává se suchá a šedá, tvoří se tzv. černé tečky. Všechna Vaše námaha u domácí péče přináší horší výsledky, než se očekávalo.                    

-zahrnuje odlíčení, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, sérum, masku, krém

Kompletka

Je pokročilejší ošetření pro ty z Vás, kterým už nestačí jen základní čištění pleti, ale chtějí pro sebe udělat mnohem více. Naše Kompletka se přizpůsobí typu a věku Vaší pleti. Součástí ošetření je velice příjemná, relaxační masáž . Díky svým detoxikačním účinkům pomáhá oddálit proces ochabování a stárnutí pleti, zlepšuje její prokrvení a pružnost. 

-zahrnuje odlíčení, peeling, dočištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, barvení & úpravu obočí, epilace horního rtu, výživná ampule, masáž, masku, krém

Kolagenová Esence

Viditelné vrásky, nedostatečná hydratace, plet´ bez života - to je znamení stárnutí pokožky. Tyto příznaky mohou být účinně eliminovány. Kolagenová Esence poskytne perfektní vyhlazení, zpevnění a zvýší pružnost pokožky. Již po prvním ošetření, budou vrásky mnohem méně viditelné a narušené fyziologické procesy se vrátí do normálu.                                                                 

-zahrnuje odlíčení, peeling, dočištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, barvení & úpravu obočí, epilace horního rtu, Anti Age ampule, masáž, kolagenovou vlies-masku, kolagenový krém

Top Lifting

Zralá pleť, šedá, vrásčitá, bez vitality, pevnosti a síly. Ošetření Top Lifting je určeno pro osoby, jejichž pleť potřebuje regeneraci, posílení a zpevnění. Doporučujeme zejména pro plet´ s viditelnými strukturálními vráskami, sníženou pružností a elasticitou, povadlým oválem obličeje.                                                                                                             

-zahrnuje odlíčení, peeling, dočištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, barvení & úpravu obočí, epilace horního rtu, Lifting ampule, masáž, masku, liftingový krém

S.O.S. Anti-couperose

Postup vyvinutý pro pokožku s rozšířenými žilkami, sklonem k podráždění a obzvláště citlivou. Speciálně navržený vzorec Anti-Couperose pomáhá posilovat odolnost stěn krevních cév a zvyšují jejich pružnost. Přípravky komplexně a účinně chrání tohoto typu pleti - snižuje citlivost, zklidňuje, normalizuje a posiluje.                                                                

-zahrnuje odlíčení, Soft peeling, tonizaci, barvení & úpravu obočí, epilace horního rtu, Couperose sérum, jemnou masáž gelovými polštářky, Klidnící masku, krém Couperose

Men Expert

Mužská plet´ je silnější, odolnější a pomaleji stárne než plet´ ženy. Obsahuje také více mazových žláz, což podporuje tvorbu kožního mazu. Kromě toho, každodenní holení a nezdravý životní styl způsobují, že se plet´ mužů snadno unaví a ztrácí pevnost a svěžest. Individuálně pomůžeme vybrat a sestavit ošetření speciálně pro potřeby a očekávání Vaší pleti, stejně jako Vám poradíme při výběru správné kosmetiky pro každodenní péči.                                                                                                                                 

-zahrnuje peeling, dočištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, sérum, masáž, masku, krém

Mikrojehličková Mezoterapie                                                                                                      

- Roller vytváří v kůži mikroskopicé kanálky, co vede ke zvýšené produkci kolagenu a elastinu, pleť pomaleji stárne. Díky mikroperforaci vnější vrstvy pokožky aktivní složky sahají mnohem hlouběji, než v případě každodenního nanášení kosmetických přípravků. Po aplikaci na kůži, je aktivní látka transportována do kůže s účinnosti pouze od 0,03% do 3%. Po použití rolleru jsou účinné látky absorbovány 3x více. Stimulace kůže je jemná, takže zárodečné buňky kůže a cévy zůstávají nepoškozené.

-zahrnuje odlíčení, peeling, dezinfekci, znecitlivění, rolování, tonizaci, sérum, Ultra-klidnící masku, krém SPF 50

Využijte také za zvýhodněnou cenu:

  • Parafinový zábal na ruce  100 Kč
  • Regenerační masku na ruce  80 Kč 

Ke každému ošetření pleti se vztahuje služba "2v1"