MANIKÚRA & PÉČE O RUCE

Ruce jsou stále na očích, měly by proto být ošetřovány a hýčkány.

Pokožka na rukou patří bezesporu k nejvíce namáhaným částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme. Tato zátěž se projevuje vysušenou a rozpraskanou pokožkou, nevzhlednými záděry či slabými a třepícími se nehty. Těmto potížím můžete snadno předejít, pokud svým rukám budete věnovat náležitou péči.

Klasická manikúra

Kompletní péče o Vaše přírodní nehty. Samozřejmostí je úprava délky a tvaru nehtů a ošetření nehtové kůžičky.

Manikúra s lakováním 

Lakování klasickým lakem značky OPI.

Gel-lak manikúra

Gel-lak je lak, který se vytvrzuje v UV lampě, neolupuje se a vydrží až několik týdnů. Jeho aplikace je podobná klasickému lakování. Lze jej aplikovat jak na přírodní nehty tak na umělé. Po aplikaci gel-laku bude nehet zpevněný a okamžitě suchý- odpadá čekání na zaschnutí laku.

Japonská manikúra P-Shine

Do nehtu se vtírá vosk, který ho hluboce vyživuje. Nehet poté zůstává krásně hladký a lesklý.

Parafinový zábal

Parafín je speciální vosk, který se získává z ropy. I když parafín sám o sobě nemá zvláčňující účinky, po aplikaci vytváří na kůži ochranný film, který vlhkost uzavírá. Umí perfektně zadržovat a předávat teplo, dochází k otevření pórů pokožky a pečující látky obsažené v kosmetických přípravcích jsou tak absorbovány mnohem rychleji a účinněji.
Výsledkem parafinového ošetření je měkká, pružná a hydratovaná pokožka rukou. Prohřívající parafínový zábal účinně zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a zmírňuje bolesti kloubů. Kromě toho posiluje lámavé nehty. Po aplikaci parafínu v kombinaci s přípravky obsahujícími kolagen, je možné i hloubkově pokožku hydratovat, čím se zlepší její odolnost. Nutno podotknout, že parafín zpomaluje proces stárnutí pokožky a účinně bojuje s hyperpigmentací.

Regenerační maska

Regenerační ošetření je určeno zejména pro pokožku suchou a namáhanou nepříznivými vlivy prostředí (slunce, vítr, mráz). Vydatná receptura regeneruje a viditelně pěstí hydratuje a uvolňuje stresovanou pokožku rukou. Tím se zmenšuje tvorba drobných prasklinek, pocit drsné a napjaté pokožky. Panthenol hydratuje a klidní, alantoin zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Koenzym Q10 dává buňkám potřebnou dávku energie a vitamin E – známý antioxidant chrání pokožku před předčasným stárnutím.

Ke každé manikúře se vztahuje služba "2v1", jak rovněž regenerační maska na ruce za zvýhodněnou cenu 80 Kč!